Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.05.2024
B8 Recruitment Sp. z o.o.

Operator linii produkcyjnej / Umowa o pracę, 2 zmiany

  • Żerniki Wrocławskie, dolnośląskie pow. wrocławski
  • 5 646-5 647 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jesteś doświadczony, posiadasz dużą motywację i chciałbyś zdobyć stabilną pracę? Tutaj masz tę szansę! Wyślij do nas CV – porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej;
  • obsługa maszyn i urządzeń;
  • pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych;
  • Podstawowa znajomość budowy, obsługi i działania maszyn produkcyjnych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
  • Pracę w grafiku pon-pt 2 zmiany (6-14 / 14-22);
  • Wynagrodzenie miesięczne 5646,48 brutto;
  • Badania lekarskie za koszt pracodawcy.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz. Masz pytania? Zadzwoń pod nr 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.